Радио Милева
алкохолна реклама

Бугарската фолкерка Емануела гола на плажа: Во сезоната на лубеници, никој не останува носвежен!

Бугарската фолкерка Емануела гола на плажа: Во сезоната на лубеници, никој не останува носвежен!

Бугарската фолк пејачка Емануела ја отвори летната сезона. Прекрасната убавица ги собра машките погледи на плажата во почетокот на јуни.

Сепак, причината не беше потребата од сончање и црн тен, туку снимањето на ново комерцијално видео. Во него бугарската Клеопатра како што ја нарекуваат Емануела Цветкова, ја игра главната улога на спасителка за група пријатели на плажата која останува да се пече на сонцето.

Нејзиниот сценски партнер е ѕвездата на серијата “Софија ден и ноќ” Калина Кузманова. Тие се „русокосото и црното искушение“ во новата реклама за познатиот бугарски  бренд мастика, реклама која веќе започна да се врти во етерот.

Видеото ги презентира летни искуства на четворица пријатели кои играат карти на на плажата.

Едната хероина делува како „гола деветка“, а другата ги искушува со ладна лубеница. А, во „сезоните на лубениците“ никој не останува „неосвежен“.

Особено не откако ќе ги видите разголените кадри на двете сирени.

 

Останати вести од Радио Милева