Радио Милева
babyface - sexy body

Бугарката Марија без шминка изгледа како детенце, а што мислите, како изгледа „пиштол гола“ во својот последен видеоспот? (18+ ВИДЕО)

Бугарката Марија без шминка изгледа како детенце, а што мислите, како изгледа „пиштол гола“ во својот последен видеоспот? (18+ ВИДЕО)

Бугарската пејачка Марија покажа колку е „растеглива“ откако сподели видео на Инстаграм во кое ги демонстрира нејзините завидни гиманастички вештини.

Бринетата го прифати предизвикот на Викторија Бекам и ја крена ногата во воздухот со таква леснотија, што и Бекамка може да и позавиди, а нејзините обожаватели се скараа околу тоа, до каде може Марија да оди.

Видеото каде Марија ги покажува своите завидни вештини е дел од нејзиниот тренинг за балет. Амбициозната дама на поп фолкот во меѓувреме сподели уште неколку фотографии на кои е без грам шминка. Обожавателите ја пофалија со зборовите: „Поубава си без шминка“ или „Изгледаш како дете“  кои се само дел од коментарите на нејзините фанови за природната убавина на фотографијата.


Сепак, пејачката не пропушти претходно да ја шокира јавноста со последното видео „Најдоброто, ете“.

Во него, сексапилното мињонче сво неколку кадри се појавува „пиштол гола“, излепена само со светкави кристали по голото тело и лицето.

Па, ако на фотографиите без „грам шминка“ Марија изгледа како детенце, што мислите како изгледа „без грам облека – пиштол гола“ во последниот свој видеоспот?

Погледнете го, па слободно кажете:

Останати вести од Радио Милева