Радио Милева
И без силикони има милиони

Брутално секси и без силикони: Кендал Џенер во новото бикини издание собра 9 милиони лајкови (фото)

Брутално секси и без силикони: Кендал Џенер во новото бикини издание собра 9 милиони лајкови (фото)
фото:инстаграм/кендал џенер

Една од сестрите на кланот Кардашијан-Џенер, Кендал, реши да ја запали фантазијата на мажите со нови фотографии.

И додека нејзините славни сестри Ким и Клои Кардашијан претрпеа бројни операции и зголемија некои од нивните облини до максимум, се чини дека Кендал не смени ништо на нејзиното тело.

Иако беше напишано дека има неколку процедури на лицето – дека ги „пумпа“ усните, инјектирала ботокс, Кендел остана верна на природниот изглед на градите, но и на задникот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

Манекенката, која брои милиони и на нејзината банкарска сметка и на Инстаграм, каде ја следат повеќе од 158 милиони обожаватели, се разголи во минијатурниот костим за капење во боја на кожа и го покажа своето природно, но навистина брутално тело.

фото:инстаграм/кендал џенер

Не, никому не му пречеше тоа што има мали гради, па собра нешто повеќе од 9 000 000 лајкови.

Останати вести од Радио Милева