Радио Милева

Бруклин Бекам првпат се прошета со новата девојка на црвениот килим

Бруклин Бекам првпат се прошета со новата девојка на црвениот килим
фото: Профимедиа

На премиерата на филмот ‘Once Upon A Time In Hollywood“, во Кан, првпат на црвениот килим се прошета Бруклин Бекам и неговата нова девојка Хана Крос.

Љубовната  романса меѓу Бруклин Бекам и  неговата девојка Хана Крос крена прашина, а својата страст јавно ја покажаа во Кан.

фото: Профимедиа

Парот првпат е виден заедно на романтично дружење во Хајди Парк оваа година.

фото: Профимедиа

Иако заедно присустуваа на неколку забави, ова е првпат да се појават заедно на црвениот килим

За оваа прилика, дваесет годишната манекенка се одлучи за црн кожен фустан, а младиот Бруклин исто така се појави во елегатно издание.

Парот неодамна помина низ турбулентен период, но изгледа дека ги решиле сите недоразбирања и повторно се е како што треба.

Останати вести од Радио Милева