Радио Милева

Британска ријалити ѕвезда со изглед од „милион долари“: Русокосата Клои е сон на секој маж! (фото)

Британска ријалити ѕвезда со изглед од „милион долари“: Русокосата Клои е сон на секој маж! (фото)
фото:клои симс/инстаграм

На Клои Симс (37), британската ријалити ѕвезда, јануарскиот студ воопшто не ѝ пречи, со оглед на комбинацијата во која се појави на доделувањето на Националните телевизиски награди, кои се одржале во Лондон во О2 Арена.

Атрактивната русокоса во прв план го стави бујното деколте, а црната тоалета со длабок изрез и уште подлабоко деколте, допринесе сите очи да бидат вперени кон неа.

фото:клои симс/инстаграм

Околу вратот имаше голем ѓердан, кој привлекува дополнителни погледи на нејзините силиконски гради, кои инаку сака да ги истакнува.

фото:клои симс/инстаграм

Инаку, Клои славата ја стекнала после појавувањето на британска телевизија и откако почнала да се дружи со славните личности од A-листата, како Парис Хилтон, а ја поврзувале и со поранешното момче на Памела Андерсон и фудбалерот Адил Рами, бидејќи биле забележани додека напуштаат еден хотел во Лондон.

фото:клои симс/инстаграм

Клои има една ќерка, Медисон, која ја добила додека била во романса со Ден Едгар.

Останати вести од Радио Милева