Радио Милева

Брена на јахтата во костим за капење ги подигна затегнатите нозе, а Боба ја грабна околу струкот (фото)

Брена на јахтата во костим за капење ги подигна затегнатите нозе, а Боба ја грабна околу струкот (фото)
фото:лепа брена/инстаграм

Пејачката Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ поминаа едно прекрасно авантуристичко лето. Додерка некои со очи не видоа море, тие се изнашетаа од Азурниот брег до Јадранот.

Лепа Брена објави нови фотографии од јахтата, и никој не може да престане да ја коментира нејзината линија.

фото:лепа брена/инсатграм/принтскрин

Пејачката замина на одмор со сопругот Боба и со со пријателите, а Брена носеше бел, едноделен костим за капење кој одлично и стои.

фото:лепа брена/инсатграм/принтскрин

Во еден момент Боба ја зграпчи Брена околу половината и покажа колку ја обожава или се возбудува на својата сопруга. Тие во моментов се во Црна Гора.

Останати вести од Радио Милева