Радио Милева

Брена го покажа приватниот авион: Заедно со Боба најпосле заминаа од Србија(фото)

Брена го покажа приватниот авион: Заедно со Боба најпосле заминаа од Србија(фото)
фото:лепа брена/инсатграм

Пејачката Лепа Брена денес реши да лета за Монако заедно со нејзиниот сопруг Слободан Боба Живојиновиќ.

Таа отиде со приватен лет за кој имаше неколку места. Екипажот што ги превезувал Брена и Боба може да се види пред авионот.

– Добредојдовте во Монако – напиша пејачката во описот на фотографијата.

 

View this post on Instagram

 

Welcome to Monaco🎉💋👍❤️🥰💕

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

Подоцна се пофали како пие скапо вино, но и како изгледа погледот од авионот.

Останати вести од Радио Милева