Радио Милева

Бред Пит и Џенифер Анистон се заедно во изолација во луксузната вила на актерката

Бред Пит и Џенифер Анистон се заедно во изолација во луксузната вила на актерката
фото: епа/давид свансон

Бред Пит и неговата поранешна сопруга Џенифер Анистон не престануваат да ја интрегираат јавноста со своето однесување.

Овој пат фановите беа воодушевени од веста дека Џенифер и Бред деновите во изолација ги поминуваат заедно во луксузната вила на актерката, пишува магазинот „Стар“.

фото: епа/јоанвалат

Извор близок на парот тврди дека тие се неразделиви, а моментална ситуација поради короната уште повеќе ги зближила.

„Џенифер и Бред се многу одговорни кога станува збор за мерките за безбедност. Често оджруваат редовни состаноци со вработените и соработниците кои ги известуваат што се случува во Холивуд. Кога завршат со работа, виртуелно се дружат ос своите виртуелни пријатели“ вели изворот.

фото: принсктин

Останати вести од Радио Милева