Радио Милева

Босанскиот фудбалер се огласи по големиот скандал со Карлеуша: „Душко знаеше за нашата афера“

Босанскиот фудбалер се огласи по големиот скандал со Карлеуша: „Душко знаеше за нашата афера“

Деновиве главна веста во светот на шоубизинисот е скандалот на Јелена Карлеуша која наводно имала афера со босанскиот фудбалер Огнен Врањеш.

Имено, во медиумите се појавија експлицитни фотографии од пејачката, но и пораки од допишувањата со фудбалерот. Јелена ги демантираше овие пишувања истакнувајќи дека не е таа на фотографиите и дека се монтажа.

Огнен најпосле се огласи и стави крај на шпекулациите, пренесува „Ало“.

„Никогаш не сум бил фан и никој никогаш нема да може така да ме претстави. Душко знаеше за нашата афера, а јас не сакам повеќе да бидам дел од оваа приказна“ вели Огнен за „Ало“.

Останати вести од Радио Милева