Радио Милева

Бомба: Девојката на синот на Брена се разголи во бикини и ги покажа атрибутите (фото)

Бомба: Девојката на синот на Брена се разголи во бикини и ги покажа атрибутите (фото)
фото:сандра миљаковиќ/принтскрин/инстаграм

Атрактивната девојка на синот на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ, покажа како изгледа кога ќе се разголи во бикини.

Сандра Миљаковиќ покажа извајано тело во костум за капење, а многу девојки може да и позадидат на изгледот.

 

View this post on Instagram

 

🍩

A post shared by Sandra Miljakovic (@sandramiljakovic) on

Сандра застана во провокатина поза, а модерното бикини го истакна најдоброто на неа.

Секако, за оваа објава дбои многу ласкави коментари и лајкови од следбениците кои се зголемија откако стана девојка на Виктор.

Останати вести од Радио Милева