Радио Милева
тажен и неутешен

Боки 13 со потресен статус се прости од својата „втора мајка“ – Дивна Карлеуша (ФОТО)

Боки 13 со потресен статус се прости од својата „втора мајка“ – Дивна Карлеуша (ФОТО)

Првото лице на  „1ТВ“  Бојан Јовановски, попознат како Боки 13, беше многу близок пријател на мајката на Јелена, Дивна Карлеуша, која почина на 3 март, на 61-годишна возраст.

“Е, драга моја Дивна, навистина беше прекрасна. Почивај во мир, искрено сочувство до Јелена и целото семејство”.

Боки од неговата пријателка Дивна се прости со трогателни зборови:

Останати вести од Радио Милева