Радио Милева

Бојана Стаменов најчесто е закопчана го грло, а сега објави разголена фотографија легната на креветот

Бојана Стаменов најчесто е закопчана го грло, а сега објави разголена фотографија легната на креветот
фото:бојана стаменов/инстаграм

Пејачката Бојана Стаменов ги изненади сите со фотографијата што ја објави на Инстаграм.

Секогаш слоевито облечената Бојана реши да го следи трендот на Инстаграм и да објави фотографија од кревет.

И како што е редот за таквата фотографија, девојката генерално треба да биде разголена, што не баш е по принципите на Бојана, која сепак реши да ги прекрши.

Пејачката се покрива со ќебенце, а циркаат нејзините голи рамења и лицето без шминка. Дали е комплетно гола, си знае самата, но едно е сигурно дека на Бојана и е комфорно, топло и забавно.

Останати вести од Радио Милева