Радио Милева
Знае како треба

Бојана Родиќ вовлекува длабоко: Сестрата на Богдана Ражнатовиќ го „запали“ Инсатграм (фото)

Бојана Родиќ вовлекува длабоко: Сестрата на Богдана Ражнатовиќ го „запали“ Инсатграм (фото)
фото:инсатграм/бојана родиќ/принтскрин

Веројатно по препорака на својата мајка и постарата сестра кои неодамна се вратија од Египет, Бојана Родиќ и нејзиниот сакан Мирко Шијан, отпатуваа за Египет, од каде редовно поставуваат фотографии.

Базени, прекрасни плажи, ноќен живот, коктели, тутун… се она што го ужива младиот пар, а Шијан ја сподели со своите следбеници својата згодна девојка инаку сестра на Богдана Ражнатовиќ,  додека длабоко вовлекува дим од цигарата.

фото:мире шијан/инстаграм/принтскрин

Потемнета и оптегната под сонцето во бикини, Бојана уживаше максимално во египетското лето кое го нема во Србија.

Останати вести од Радио Милева