Радио Милева

Богдана Ражнатовиќ се прошета со гол стомак на само три месеци по породувањето (фото)

Богдана Ражнатовиќ се прошета со гол стомак на само три месеци по породувањето (фото)
фото:инстаграм/богдана ражнатовиќ

Сопругата на Вељко Ражнатовиќ, Богдана, го привлекува вниманието на медиумите откако таа започна да излегува со синот на Цеца Ражнатовиќ, му стана сопруга, па роди и син.

Медиумите особено пишуваа за снаата на кога беа откриени нејзините стари слики, на кои ја видовме пред естетските интервенции.

Таа неодамна стана мајка на малиот Жељко, а сега е фотографирана од папаците во топ форма облечена во хеланки само три месеци по породувањето.

фото:јутјуб/папарацо лов/днк

Новото семејство беше излезена во прошетка, а количкта ја туркаше новопечениот татко.

Останати вести од Радио Милева