Радио Милева
чиста 10ка

Богдана Ражнатовиќ е секс бомба во панталони: Снаата на Цеца ги собра сите погледи на роденденот кај момчето на фолк пејачката

Богдана Ражнатовиќ е секс бомба во панталони: Снаата на Цеца ги собра сите погледи на роденденот кај момчето на фолк пејачката
фото: антони ахел/ ата имагес

Фолк пејачката Цеца Ражнатовиќ веќе неколку месеци ужива во врската со Богдан Срејовиќ.

Момчето на Цеца наполни 38 години, а токму по тој повод ги собра најблиските за да го прослави својот роденден. На прославата се појави и Цеца, како и нејзиното семејство, Анастасија Ражнатовиќ, сестрата на Цеца, Лидија, како и Богдана Ражнатовиќ.

фото: антони ахел/ ата имагес

Богдана не сака да се ескпонира јавно, па така нејзиниот Инстаграм профил е приватен, ниту пак често се појавува во јавност.

Сепак, снаата на Цеца се појави на роденденот кај Богдан.

Во оваа прилика, таа се појави во бели панталони во комбинација со бел топ, а изгледот го дополни со  високи потпетици.

фото: антони ахел/ ата имагес

Сопругата на Вељко ги собра сите погледи, како ви се допаѓа во вакво издание?

Останати вести од Радио Милева