Радио Милева
Мала домашна забава

Блескаше на роденденската забава во дврот на вилата Јоксимовиќ: Еве колку години наполни Јована (фото)

Блескаше на роденденската забава во дврот на вилата Јоксимовиќ: Еве колку години наполни Јована (фото)
фото:принтскрин/инстаграм

Водителката Јована Јоксимовиќ наполни 40 години, а роденденот го прослави со најблиските.

Имено, згодната српска водителка ги собра своите најблиски, па тие уживаа во прекрасниот ден во дворот на вилата Јоксимовиќ.

фото:принтскрин/инстаграм

Јована блескаше во жолт фустан каде има и викендичка, ги дувна свеќи на тортата и не ја симна широката насмевка.

фото:принтскрин/инстаграм

Нејзините пријатели ја фотографираа, па и посакаа се најдобро, а факт е дека атрактивната роденденска дама а од година во година изгледа се повеќе негувано и подобро.

Останати вести од Радио Милева