Радио Милева

„Благодарна сум на Бога и нему“: Снежана Ѓуришиќ емотивно за својот сакан – гинекологот Вања (видео)

„Благодарна сум на Бога и нему“: Снежана Ѓуришиќ емотивно за својот сакан – гинекологот Вања (видео)
фото:снежана ѓуришиќ/инстаграм

Оваа сабота Сања Маринковиќ ќе се дружи со гледачите на ТВ Пинк, заедно со нејзините гости – Снежана Ѓуришиќ, Анџелина, Зоран Павиќ, Сузана Периќ и Драгана Џајаиќ, кои меѓудругото зборуваа за правилото што важи за оние жени кои не успеаја оваа пролет да го заведат оној што го посакуваа.

Пејачката Снежана Ѓуришиќ ги нема овие проблеми – емотивно се реализира веќе трета година по ред. Снежана ужива со својот партнер, гинекологот Вања Милошевиќ, која донесе нешто посебно во нејзиниот живот.

фото:принтскрин/јутјуб/магазин ин

– Љубовта ме најде на 8 јуни 2017 година, по долго време – започна пејачката.

Снежана имаше емотивна исповед, а потоа додаде:

– Навистина ми дојде како лек, како мелем и јас сум благодарна на Бога и на него! таа рече.

Погледнете ја најавата:

Останати вести од Радио Милева