Радио Милева
славна, деловна и секси

Бјанка – разголената шефица на најпознатиот лондонски стриптиз клуб, е ќерка на англиската фудбалска легенда (ФОТО)

Бјанка – разголената шефица на најпознатиот лондонски стриптиз клуб, е ќерка на англиската фудбалска легенда (ФОТО)

Поранешниот фудбалер Пол Гаскоњ англиската фудбалска легенда со кој пораснале генерации на спортски вљубеници, за жал стана повеќе познат по својата љубов кон алкохолот, отколку по фудбалот, особено откако ја заврши кариерата со активно играње.

Поради овој свој порок, тој беше  чест гостин на британските таблоди, а таа страст кон публицитетот од него очигледно ја преземала и неговата згодна, атрактивна и сексапилна ќерка Бјанка.

Русокосата убавица често објавува  провокативни фотографии, а позирала и сосема гола на неколку пати.

Од приложените фотографии на кои е сликана како од мајка родена, можете да видите какви бујни облини поседува и воопшто, со каков телесен раскош ја надарила природата убавата Бјанка.

Голите фотографии на Бјанка не се ништо необично, ако се знае дека таа инаку води  еден од најпосетените стриптиз клубови во Лондон.

Исто така, таа учествувала и во ВИП варијантата на реалното шоу „Големиот брат“, каде „жешката сестра“ дотуркала и до финалето.

 

Останати вести од Радио Милева