Радио Милева

Бившото момче на Анастасија Ражнатовиќ наскоро станува татко

Бившото момче на Анастасија Ражнатовиќ наскоро станува татко
фото: Принтскрин/инстаграм

Синот на популарниот српски фудбалер Ѕвездан Терезиќ, Костадин и неговата избраничка Валентина за неколку месеци ќе станат родители, пишува пинк.рс

Костадин и Валентина планираат свадбата да биде во јуни во еден луксузен белградски хотел.

За потсетување, несудениот зет на Цеца  веќе некое време ужива во љубовната врска со Валентина,  а сега одлучија нивната врска да ја крунисат со брак.

фото: ало

Како што пишуваат српските медиуми, веќе започнале подготовките за свадбата.

Костадин е познат по неговата врска со Анастасија Ражнатовиќ која заврши во средината на 2016 година.

Фановите коментираат дека Анастасија и Костадин имале светла иднина, но сега наместо Анастасија свадба како од бајките ќе има неговата идна сопруга Валентина.

Останати вести од Радио Милева