Радио Милева

„Биле видени како купуваат тест за бременост“: Ана Севиќ е бремена од новото момче?

„Биле видени како купуваат тест за бременост“: Ана Севиќ е бремена од новото момче?
фото: Дамир Дервишагиќ

Ана Севиќ моментално одмара во Котор со своето момче Даниел Недељковиќ, а друштво им прави нејзината ќерка Лорена.

Наводно, поранешната сорпуга на Дарко Лазиќ е бремена и заедно со Даниел очекуваат бебе.

Наводно Даниел и Ана биле видени како купуваат тест за бременост, а кога ги дознале преубавите вести, Даниел бил пресреќен.

фото: Принтскрин

„Ана и Дарко се сместени во Котор во најлуксузниот апартман, а друштво им прави нејзината ќерка Лорена. Таа бараше од Ана да и роди брат, а пејачката одлучи да и ја исполни таа желба. Ана и Даниел се видени како купуваат тест за бременост, а кога излезе дека е позитивен, на нивната среќа намаше крај“ вели добро известен извор и додава:

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

My escape ☀️❤️

Објава коју дели ANA SEVIC OFFICIAL (@anasevicofficial) дана

„Тие оваа вест ја кријат од сите. Им кажаа само на најблиските, а план е следната недела Ана да направи крвна анализа за ја потврди бременоста. Најсреќен е Даниел бидејќи ова ќе биде негово прво дете. Тој и Ана зборуваа за свадба која ќе биде следната година, а пред тоа ќе организира интимна венчавка само за најблиските“ вели изворот.

Пејачката не се огласи по повод овие пишувања.

За потсетување, Ана беше во брак со Дарко Лазиќ со кого ја има ќерката Лорена.

Останати вести од Радио Милева