Радио Милева
Од искуство

„Бидете попаметни од мене“: Наташа Беквалац за минатото и токсичните односи

„Бидете попаметни од мене“: Наташа Беквалац за минатото и токсичните односи
фото:наташа беквалац/инсатграм

Популарната пејачка Наташа Беквалац се пошегува на својот профил преку „стори“ на Инстаграм со едена објава која ја сподели со своите следбеници.

– Колку е тажно кога некое лице мисли дека токсичните врски се фатални љубови – беше напишано на објавата.

„Јас во минато, само велам добра ноќ, бидете попаметени од мене“, напиша таа преку хаштагови.

Познато е дека пејачката Наташа Беквалац беше во брак трипати и има две ќерки. Ќерката Хана од бракот со Данило Икодиновиќ и ќерката Катја од бракот со Лука Лазукиќ, а исто така беше во брак со Љjубо Јовановиќ.

Останати вести од Радио Милева