Радио Милева
Ја фатија неподготвена

Без шминка и далеку од гламурозно издание: Вака Сања Кужет се појави на снимање, а многумина не ја препознаа (фото)

Без шминка и далеку од гламурозно издание: Вака Сања Кужет се појави на снимање, а многумина не ја препознаа (фото)
фото:сања кужет/инстаграм принтскрин

Водителката Сања Кужет се појави на снимањето на шоуто на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“ со заштитна маска на лицето и без шминка, па многумина од присутните не ја препознаа на прв поглед.

фото:М.Илиќ/рас србија

Сања беше во лежерно издание, во кое имаше црно-бел џемпер, и не беше расположена да разговара со новинарите и фотографите присутни пред студиото.

фото:принтскрин/блиц тв

Сања ретко може да се види во вакво секојдневно издание, бидејќи секогаш ја гледаме пред камерите средена од глава до петици.

Останати вести од Радио Милева