Радио Милева
сама по себе - предизвик...

Без никој да ја предизвика, Емили Ратајковски покажа нешто, за кое другите сонуваат: Е, вака изгледа моќна, згодна, секси и гола жена… зад завесата! (ФОТО)

Без никој да ја предизвика, Емили Ратајковски покажа нешто, за кое другите сонуваат: Е, вака изгледа моќна, згодна, секси и гола жена… зад завесата!  (ФОТО)

Веројатно се’ уште ви е во тазе сеќавање еден од предизвиците кој до пред некој ден кружеше по социјалните мрежи, малку чудно наречен: „Силна и моќна жена пред завесата“?

И илјадници девојки и жени, меѓу кои многу Македонки, а меѓу нив и десетици наши познати и јавни личности го прифатија. Па почнаа да се редат и споделуваат „најдобрите фотографии“, на кои дамите најсекси изгледаат, најдобро се дотерани, најубаво нашминкани, најпровокативно позираат… Со еден збор, највпечатливо ја покажуваат својата моќ „пред завесата“, а всушност, таквите едвај на прстите од едната рака можеш да ги изброиш. Нејсе…

Популарната манекенка и еден од најпознатите светски топ модели Емили Ратајковски, почитувајќи ги мерките на претпазливост од коронавирусот и самата е во изолација, каде позираше за своите фанови на Инстаграм во повеќе од предизвикувачка поза.

Емили, без никој да ја предизвика, сподели разголена фотографија на која покажа покажа нешто, по кое другите сонуваат: Како изгледа моќна, згодна, секси и гола жена… зад завесата!

Претходно, малку се забавуваше гушкајќи се својот куќен љубимец, со кого осанмената убавица ги сподели емоциите во карантинот.


Емили често позира во провокативно издание и никогаш не ги разочарала своите фанови. Оваа популарна убавица најчесто умее да го истакне своето секси га*е, со што постојано воодушевува многумина.

Останати вести од Радио Милева