Радио Милева

Без градник во ултра кусо фустанче: Пријовиќ во опасно секси издание (фото)

Без градник во ултра кусо фустанче: Пријовиќ во опасно секси издание (фото)
фото:инстаграм/алексансра живојиновиќ

Пејачката Александра Живојиновиќ, порано Пријовиќ, уште еднаш покажа колку е секси.

Поточно, таа позираше во провокативно издание, облечена во никогаш пократок металик фустан со длабоко деколте.

Она што е позабележително е што таа немаше градник.

фото:инстаграм/александра живојиновиќ

Александара беше преплавен со коментари на социјалните , а повеќето беа позитивни.

„Гориш, бомба, топ како и секогаш“, беа само неколку од коментарите.

Српската пејачка и снаа на Лепа Брена, очигледно има потреба да се докажува и да акцентира на сексапилот.

фото:инстаграм/александра живојиновиќ

Откако се породи, Александра за брзо време ја врати линијата, па така задоволна од тоа како изгледа, не може да пропушти без да им се пофали на сите.

Останати вести од Радио Милева