Радио Милева
Со препорака до девојките

„Беше многу грозно“: Српската старлета по 14 години ги извади силиконите (фото)

„Беше многу грозно“: Српската старлета по 14 години ги извади силиконите (фото)
фото:принтскрин/блиц.рс

Старлетата Анѓела Вештица по 14 години реши да го отстрани силиконот од усните.

Анѓела сподели фотографија направена по операцијата од отстранување силиконот на Инстаграм, и призна дека постапката воопшто не била пријатна.

– Благодарна сум на овој ден, што го извадив силиконот од устата, беше навистина грдо. Девојки, не претерувајте, ова воопшто не е пријатно искуство – напиша таа.

фото:принтскрин/инстаграм

Да потсетиме, старлетата неодамна ги шокираше сите признавајќи дека од продажбата на нејзините интимни фотографии купила стан вреден 300.000 евра.

Останати вести од Радио Милева