Радио Милева

Беше краток и јасен: Бред Пит одговори на шпекулациите дека е во емотивна врска со Џенифер Анистон

Беше краток и јасен: Бред Пит одговори на шпекулациите дека е во емотивна врска со Џенифер Анистон
фото: профимедиа

Откако Бред Пит се појави на 50тиот роденден на неговата поранешна сопруга Џенифер Анистон, не престануваат шпекулациите за наводната емотивна врска.

Имено, папараците го фатиле Бред во Лос Анџелес додека влегувал во својот автомобил и ја искористиле приликата да го прашаат дали повторно е со Џенифер.

фото: Профимедиа

„Оф, мој Господе“ бил краток Бред. Тој влегол во својот автомобил и на папараците им посакал убав ден.

По ова огласување на актерот, јасно е дека нема ништо меѓу познатиот пар.

Инаку, „US“ магазинот неодамна пренесуваше дека наводно парот се подготвува на заедни живот.

За потсетување, Бред и Џенифер својата врска ја започнале во 1998 година, а се венчале две години подоцна. Во брак беа до 2005година.

Останати вести од Радио Милева