Радио Милева
пуштена на најјако

Белградската „мала од скандала“ со топлес танц: Вака меша гола Карлеуша (ФОТО+ВИДЕО)

Белградската „мала од скандала“ со топлес танц: Вака меша гола Карлеуша (ФОТО+ВИДЕО)

Српската поп фолк ѕвезда, Јелена Карлеуша со нова објава на социјалните мрежи, однови  ги остави своитеобожаватели и следбеници  без зборови, патем шокирајќи ја јавноста со новата тура разголени фотографии и едно кусо видео.

Овој пат Карлеуша реши да позира во топлес издание, а на себе носи само прешироки, откопчани и полуспуштени фармерки, за кои се чини дека во секој момент ќе и паднат.

А, над нив и поднив – ништо! Српската фолк дива „пиштол гола“ го сподели својот сексапил, овој пат пуштен на најјако.

Русокосата огромните гради ги покрила само со рацете, но недоволно за целосно да ги прекрие, зашто пејачката разбирливо, има далеку помали раце отколку што е габаритот на нејзините гигантски силконски сифони.

По еротското послужување, Јелена дополнително ја загреа атмосферата со ново изненадување, овој пат со видео. А во него еротскиот танц на речиси голата поп-фолк дива со својата растресена руса „грива“ и провокативните и предизвикувачки движења ги „запали“  фановите и не само нив.

Секој вистински маж што ќе го погледне клипот, не може да не им се препушти на фантазиите во својата глава, поттикнати од волшебната игра на сетилата, чија возбуда ја подига на максимум со својот топлес танц додека меша, голата Карлеуша!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

Останати вести од Радио Милева