Радио Милева

Бела тантела и ултра отворено деколте: Инди ги „истури“ бујните силикони, а сите забележаа дека има модрици (фото)

Бела тантела и ултра отворено деколте: Инди ги „истури“ бујните силикони, а сите забележаа дека има модрици (фото)
фото:индира арадиновиќ/принтскрин/инстаграм

Пејачката Индира Арадиновиќ – Инди ги изненади сите со една од нејзините последни фотографии на Инсатграм.

Инди на фотографијата што можете да ја видите подолу воопшто не личи на себе, а за тоа придонесуваат светлосините леќи кои ги има.

Таа нема шминка на лицето, но има модрици на нејзините бујни гради кои не поминаа незабележано.

фото:индира арадиновиќ/принтскрин/инстаграм

Многумина го коментираа изгледот на пејачката, а реакциите беа спротивни – додека некои ја фалеа, други ја критикуваа, но сите се согласија дека таа е непрепознатлива.

Да потсетиме, Инди неодамна помина низ вистинска драма, кога операцијата желудникот не помина во најдобар ред и таа се бореше за нејзиниот живот поради бројните компликации.