Радио Милева
По Фарма

Беби Дол шетала со секира во чантата: Полицијата веднаш реагирала!

Беби Дол шетала со секира во чантата: Полицијата веднаш реагирала!
фото:беби дол/инстаграм принтскрин

Популарната пејачка Бејби Дол, како гостин во една емисија, раскажа како и се случило полицијата да ја запре на улица, а во тој момент таа имала секира во торбата!

Имено, како што е познато, Беби Дол беше учесник во реалното шоу „Фарма“, а настанот за кој раскажа се случил веднаш по нејзиното учество.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebi Dol (@__bebidol_)

– Два месеци одев со секира по „Фарма“ во голема торба. Полицаецот ме запре на преминот кај Собранието и љубезно ме замоли да го сокријам тоа во торбата. Тој вели дека ме разбира, а денес реалните шоуа се малку поинакви. Ја освоив секирата, ја освоив мојата голема победа. Човекот помисли дека кој знае што ќе направам со себе – рече Беби.

Останати вести од Радио Милева