Радио Милева

Базен во дворот, внатре теретана, сауна, 4 купатила… Карлеуша ја покажа вилата од два ипол милиони евра

Базен во дворот, внатре теретана, сауна, 4 купатила… Карлеуша ја покажа вилата од два ипол милиони евра
фото:јелена карлеуша/инсатграм

Јелена Карлеуша на сите им го покажа својот нов дом, вилата на Дедиње која беше во сопственост на Драган Стојковиќ-Пикси.

Пејачката се пофали на социјалните мрежи и напиша:

фото:јелена карлеуша/инсатграм

„Мојата нова куќа“, а истата опфаќа голем двор, четири купатила, како и базрн во дворот.

Исто така во внатрешноста има сауна и теретана, а исто така и одличен сигурносен систем.

фото:јелена карлеуша/инсатграм

За оваа куќа се пишуваше дека и ја купил сопругот Душко Тошиќ, а чинела околу два ипол милиони евра.

Останати вести од Радио Милева