Радио Милева

Бакнежи под маска: Иван Босиљчиќ и Јелена Томашевиќ уловени како разменуваат нежности во доба на корона

Бакнежи под маска: Иван Босиљчиќ и Јелена Томашевиќ уловени како разменуваат нежности во доба на корона
фото: Принтскрин/инстаграм

Пејачката Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ покажаа дека ништо не може да им ја расипе романтиката и љубовта која ја негуваат со години.

Слободно време го користат за да уживаат во заедничко друштво, а последната фотографија покажува колку се заљубени.

Имено,  Јелена и Иван направија селфи од автомобил како се бакнуваат, а на лицата имаат заштитни маски.

„Брак во доба на корона, 2020“, напиша актерот во описот на фотографијата.

фото: Принтскрин/инстаграм

Фановите ги опсипаа со позитивни коментари, а некои наместо брак напишаа дека тоа е љубов во доба на корона.

Останати вести од Радио Милева