Радио Милева

Баба и внук: Цеца споели снимка со бебето и ги растопи фановите (фото)

Баба и внук: Цеца споели снимка со бебето и ги растопи фановите (фото)
фото:цеца ражнатовиќ/принтскрин/инстаграм

Музичката sвезда Цеца Ражнатовиќ вчеравечер сподели видео во кое покажа како поминува време со внукот Жељко, син на нејзиниот син Вељко.

Цеца накратко напиша покрај клипот: „Мојата убавина“, а ова видео ги разнежнни нејзините следбеници на Инсатргам.

фото:цеца ражнатовиќ/принтскрин/инсатграм

Името на еден од српскиете боксерски клубови е напишано на она што го носеше малиот, а познато е дека неговиот татко е активен во овој спорт, односно е негова примарна професија.

Инаку, за разлика од многуте познати, семејството Ражнатовиќ на 40 дена од раѓањето на наследникот, го покажаа пред јавноста, без многу помпа со насловни страници и сл.

Останати вести од Радио Милева