Радио Милева
бескрајна среќа

Баба Цеца не се двои од внукот: Само малиот Жељко може да спие на нејзините гради (ФОТО)

Баба Цеца не се двои од внукот:  Само малиот Жељко може да спие на нејзините гради (ФОТО)

Новопечената баба,  балканската фолк дива Светлана Ражнатовиќ ужива додека го поминува времето со својот внук Жељjко, за кого ја дизајнираше и подготви самата неговата детска соба пред неколку месеци.

Новопечената  баба Цеца е пресреќна што Богдана и Вељко и подарија внук, па таа не само што се обидува да помине што повеќе време со него, туку не се двои од малиот Жељко.

Цеца на своите Инстаграм приказни објави видео на кое се гледа е дека внукот најмногу и најспокојно ужива во прегратките на неговата баба, додека таа ја снима нивната бескрајна среќа и љубов. Впрочем, само малиот Жељко може да спие на нејзините гради!

Останати вести од Радио Милева