Радио Милева
лубеница и бубамара

Ава Карабатиќ пиштол гола во постела, легната со раширени нозе на перница, а меѓу нив, парче сочна лубеница (18+ ФОТО)

Ава Карабатиќ пиштол гола во постела, легната со раширени нозе на перница, а меѓу нив, парче сочна лубеница (18+ ФОТО)

Ава Карабатиќ уште еднаш покажа дека не се срами од ништо живо и ништо не може да ја премисли, поремети и одврати, како да заработи. Овој пат ријалити ѕвездата и водителка отиде чекор подалеку…. Можеби и предалеку?! Зашто, хрватската старлета се сликаше пиштол гола во постела, па покажа дека се’ може кога и се’ сака, а на стомакот напиша интересна порака.

Така гола и „распиштолена“  направи неколку пози во креветот со раширени нозе на перница, а меѓу нив, стави парче сочна лубеница. Колку само за да го покрие меѓуножјето и бујните гради.

„Само за обожавателите“, напиша таа, алудирајќи на фактот дека целата слика без лубеницата, на која Ава дава да ја видат целосно гола, можат да ја погледнат само оние што ќе ја посетат нејзината фан-страница. А, таа не е Инстаграм, туку еден вид „Сексаграм“ и за неа се плаќа.

Но, тоа не беше сè, зашто Ава исто така им закажа на своите најлојални обожаватели и стриптиз… И тоа онаков, каков што досега не виделе. Па, кој има вишок пари да дава, нека плати за да ја види пиштол гола Ава!

За останатите – штета… Утеха барајте во сликите со лубеницата на „распиштолената“ хрватска старлета!

А, оној што може да плати повеќе отколку што се бара, ќе може да ѕирне што има затскриено и зад шарената бубамара!

 

View this post on Instagram

 

Danas striptiz u 16:00h, skidam se cijela 😈❤🌌

A post shared by Ava Karabatić (@ava_karabatic_official) on

Останати вести од Радио Милева