Радио Милева
безобразни желби...

Ава Карабатиќ откри каде се’ и со кого водела љубов: Ниту во кревет, ни под туш… нејзините еротски мечти се многу поперверзни! (ФОТО 18+)

Ава Карабатиќ откри каде се’ и со кого водела љубов: Ниту во кревет, ни под туш… нејзините еротски мечти се многу поперверзни! (ФОТО 18+)

Хрватската ријалити учесничка и водителка, старлетата Ава Карабатиќ се (с)облече како секси медицинска сестра за да им даде поддршка на лекарите и медицинскиот персонал кои 24/7 се грижат за здравјето на луѓето во беспоштедната борба со невидливиот непријател, коронавирусот.

Апелирајќи дека заради коронавирусот сега блиските контакти од било кој вид сега треба да се избегнуваат, Ава во срспки Информер сепак се потсети и откри  каде се имала се*с.

Таа дури и не се срамеше да каже кои познати фаци ги угостила во нејзиниот кревет!

Нејзиниот список на атипични локации каде водела љубов е долг, бидејќи повеќе класични места како кревет или под туш не ја возбудуваат.

„Јас сум многу специфичен за водење убов. Креветот ми стана здодевен, затоа во последно време тоа сакам да го сторам тоа на масата во кујна, кога сум дома. Кога одам на кампување на едно езеро, сакам да имам се*с сам во блиската шума“ – открива Ава.

„Пробав и во лифтот, ми се допадна. А релативно неодамна, јас исто така го „пробав тоа“ и во авион“ – додава хрватската старлета, позната по морето скандали.
Сепак, најинтересно место ми беше на еден тобоган.

„Ми беше толку забавно и возбудливо, што не размислував дали некој може да нè види… Толку бев страсна и запалена…“ – раскажува Ава.

На прашањето дали има некои славни личности на нејзиниот љубовен  список, Ава Карабатиќ одговара:

Бев во врска со познат фудбалер и познат тенисер. Уживав во магијата на страста и љубовта, што сè уште го правам и денес.

Таа исто така ни откри дека секојдневно добива непристојни предлози и (безоб)разни понуди.

„Луѓето главно ми пишуваат на Инстаграм за да водат љубов со мене… Некои пораки и вреди да се разгледаат, но тоа ќе го оставам за себе“ – заклучува старлетата.

Останати вести од Радио Милева