Радио Милева
старлетата се скраси

Ава Карабатиќ е бремена? (ФОТО)

Ава Карабатиќ е бремена? (ФОТО)

Ава Карабатиќ, наводно е бремена,  а својата семејна среќа планира да гради покрај еден од најбогатите Швајцарци.

Имено, по неколкугодишен медиумски живот и учеството во разно-разните реални шоу програми, атрактивната и згодна водителка реши да се смири и да заплови во мирните семејни води.

 

 

View this post on Instagram

 

💎💎

A post shared by Ava Karabatić (@ava_karabatic_official) on

Наводно, таа е во врска со швајцарски тенисер кој е еден од најбогатите жители во таа земја.

Веста дека можеби е бремена, Ава ја дознала на одмор, кога забележала гадење и промени во однесувањето.