Радио Милева
„ни прости, ни извини“...

Атрактивната sвезда на „Гранд“ со рацете преку голите гради ги мами своите обожаватели: Топлес Ципка, самата се „пипка“ (ФОТО+ВИДЕО)

Атрактивната sвезда на „Гранд“ со рацете преку голите гради ги мами своите обожаватели: Топлес Ципка, самата се „пипка“ (ФОТО+ВИДЕО)

Атрактивната sвезда на „Гранд“, Александра Тадиќ – Ципка, измами воздишки кај многу мажи, откако сподели фотографии на кои таа позира гола.

Поточно топлес, каде своите бујни облини ги покрила само со рацете.

Или што би рекле нејзините обожаватели и следбеници: „топлес Ципка, самата се пипка“!

Инаку, овие неколку секси кадри се создадени за време на снимањето на спотот на Ципка за песната „Ни извини, ни прости“. Спотот за оваа песна привлече големо внимание и досега има над 800.000 прегледи.

Ако не сте го виделе досега, може да го погледнете видеото во продолжение, но претходно погледнете ја и нејзината најава на Тик – Ток пред да излезат песната и спотот:

А, еве го и видеото за „Ни извини, ни прости“:

Останати вести од Радио Милева