Радио Милева
Дали претера?

Антониа Гиговска ја крена блузата за да ги покаже новите резултати од слебеењето, ама овој пат веќе и се бројат ребрата (фото)

Антониа Гиговска ја крена блузата за да ги покаже новите резултати од слебеењето, ама овој пат веќе и се бројат ребрата (фото)
фото:антониа гиговска/инстаграм принтскрин

Таа е млада 20 годишна, талентирана и успешна девојка која сигурно чекори по патот до успехот во својата музичка кариера.

Но, за да се биде актуелен и симпатичен во очите на публиката, најчесто не се потребни само нови песни и спотови, туку еден комплетен пакет за претставување пред очите на јавноста.

А пак и кога го има целото тоа, треба да ја имаш и онаа ѕвезда и искра дадена од Бога за народот да те сака. Антониа тоа го има!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)

Неодамна наполни 20 години и се пофали дека успеала да ослаби неверојатни 19 килограми со правилна исхрана и физичка активност.

фото:антониа гиговска/инстаграм

Линијата сега и дозволува да облече што сака, а пак самодовербата ја однесе на повисоко ниво. Но,овој пат, на најновите каде фотографии позира во спортска комбинација со крената блузичка, на Антониа и се бројат ребрата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)

Дали претера или не, ние не би коментирале освен дека изгледа среќно и задоволно.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)

Инаку, деновиве Антониа објави акустична верзија на нејзиниот хит „Могли смо у двоје“ кој можете да го погледнете во продолжение:

Останати вести од Радио Милева