Радио Милева

Антониа Гиговска и момчето јавно ги покажаа своите изливи на љубов и размена на страсти по повод неговиот роденден (фото)

Антониа Гиговска и момчето јавно ги покажаа своите изливи на љубов и размена на страсти по повод неговиот роденден (фото)

Момчето на Антониа Гиговска, пејачот Иван Јованов, вчера славеше роденден за своите 29 години.

За тоа како им минувал овој посебен ден, вљубените гилапчиња не пропуштија да им споделат и покажат на своите фанови и следбеници.

Најпрвин славеникот дуваше свеќи на парче торта, а Антониа го потсети дека треба да си замисли желба.

фото:антониа гиговска/инстаграм/принтскрин

За денот да биде уште повозбудлив, двајцата заминаа да јаваат коњи и да искусат едно посебно доживување кое ќе го паметат.

 

View this post on Instagram

 

The best feeling ? HBD to me ?‍♂️

A post shared by Jovanov Ivan (@jovanov_ivan) on

 

View this post on Instagram

 

one of the most intelligent and beautiful animal in the entire world ???? Thank u @korabtrnica for the opportunity!

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa) on

Но, без изливи на љубов и размена на страсти, особено на таков ден, не оди.

фото:антониа гиговска/инстаграм/принтскрин

Младата пејачка сакаше пред сите да ја покаже големината на нивната љубов, па објави и неколку фотографии додека разменуваат нежности.

фото:антониа гиговска/инстаграм/принтскрин

Инаку, во едно неодамнешно интервју, Антониа откри дека токму поради годините на Иван, односно тоа што е 10 години постар од неа, иамала проблем најблиските да ја прифатат нивната врска.

Останати вести од Радио Милева