Радио Милева
тело за 10ка

Антониа Гиговска „грми“ во бикини откако драстично ослабе и ја доведе својата линија до совршенство (фото)

Антониа Гиговска „грми“ во бикини откако драстично ослабе и ја доведе својата линија до совршенство (фото)
фото: принтскрин/инстаграм/антониа гиговска

Младата и талентирана пејачка Антониа Гиговска изминатиот период се фрли на здрав начин на исхрана и физичка активност и дојде до посакуваниот резултат – својата линија да ја доведе до совршенство.

Имено, Гиговска неодамна откри дела ослабела 21 килограм, а на социјалните мрежи често постира фотографии на кои ја покажува своја нова линија.

Во разни модни комбинации ѕиркаат нејзините соврешни облини, а пејачката потполно се трансформираше.

фото: принтскрин/инстаграм/антониа гиговска

Иако се уште не е лето, Антониа ја отвори летната сезона. Имено, пејачката изминатиот период беше на патување во Анталија и го искористи времето да ужива и да ги полни батериите.

Меѓутоа, пејачката освен тоа уште уживаше под зраците на сонцето, првпат откако драстично ослабе се соблече во бикини и ја покажа својата завидна фигура.

Имено, таа позираше во костим за капење, а според приложнето Антониа изгледа никогаш подобро.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANTONIA GIGOVSKA (@antoniagigovskaa)

Под објавата доби еден куп позитивни коментари, а дали Гиговска и понатаму ќе продолжи да слабее или веќе е задоволна од овој изглед, останува да следиме.

Останати вести од Радио Милева