Радио Милева
вообичаено гола...

Андреа е бугарската Карлеуша: Кога пејачката оди на одмор гаќичките и ги нема на патниот список, зашто неа гаќичките и се вишок! (ФОТО+ВИДЕО)

Андреа е бугарската Карлеуша: Кога пејачката оди на одмор гаќичките и ги нема на патниот список, зашто неа гаќичките и се вишок! (ФОТО+ВИДЕО)

И покрај паниката и пандемијата од коронавирусот, русокосата Бугарка, музичката ѕвезда Андреа најде начин да продолжи да си го тера животот… по свое!

Летниот одмор го мина помина во познатото турко одморалиште Бодрум, каде природно , повеќе беше гола отколку облечена.

Ништо ново за неа како и за повеќето бугарски пејачк, кои  често позираат во провокативни изданија, обидувајќи се  секојдневно да ги воодушеват своите обожаватели со нови еротски фотографии во различни секси пози.

Музичката sвезда најпрвин позираше во златен костим за капење. Арно ама, златното бикини не ги додржа оогромните облини на пејачката и се слизна надолу, по што огромните брадавици  речиси  го здогледаа сонцето. На општо задоволство на нејзините машки обожаватели, по што малкумина мажи останаа рамнодушни на оваа сцена.

Многумина Андреа во Бугарија ја споредуваат со Карлеуша во Србија. Имиџот, постапките, навиките… им се речиси исти… И Андреа како и Карлеуша кога оди на одмор гаќичките и ги нема на патниот список, зашто неа гаќичките и се вишок!

Најдобар доказ следните две фотографии на кои Андреа позира и стоечки и седеечки, јасно се гледа дека е без гаќички.

Едноставно не и требаат…  А, се’ што е вишок, па и гаќичките, ем пречи, ем се губи време кога треба да се соблечат.

Затоа и Андреа и Карлеуша знаат кога не треба ни да ги облечат!

Како на фотографија или видеоспот, така и во приватниот живот…!

Останати вести од Радио Милева