Радио Милева

Анастасија троши пари како тоалетна хартија: Ова е летниот рај на пејачката за кој не се штеди! (фото)

Анастасија троши пари како тоалетна хартија: Ова е летниот рај на пејачката за кој не се штеди! (фото)
фото:инстаграм/анастасијаражнатовиќ

На почетокот од топлите денови, младата пејачка и наследничка на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, беше на грчкиот остров Миконос, каде наедно со момчето го прослави и својот роденден.

И додека повеќето ги „стискаат парите“ за да си дозволат еден нормален и скромен летен одмор, Анастасија има, па и се може да летува колку пати и да сака и каде и да сака.

фото:инстаграм/анастасијаражнатовиќ

Познато е дека грчкиот остров Миконос е еден од најскапите, а Анастасија не само што во рок од еден месец го посетува двпати, туку е сместена во луксузна вила која ја покажа на својот Инстграм.

фото:инстаграм/анастасијаражнатовиќ

„Рај“, кусо напиша Анастасија во описот на снимките кои ги обави на својот профил, а нешто подоцна објави и моменти од еден клуб покрај море и напиша дека таму таа е кралицата на Миконос.

фото:инстаграм/анастасијаражнатовиќ

Кога и се може, зошто не би била и кралица, а тратманот кој си го пружа самата, навистина е кралски.

Останати вести од Радио Милева