Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ запеа во живо на Инстаграм, видеото воодушеви илјадници фанови (видео)

Анастасија Ражнатовиќ запеа во живо на Инстаграм, видеото воодушеви илјадници фанови (видео)
фото:принтскрин/инстаграм

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, запеа во живо на својот Инстграм кога се присети на еден цртан филм од детството.

Иако речиси секогаш е дотерана, овојпат беше во кежуал варијанта и без шминка го пушти гласот специјално за своите следбеници.

Таа ја отпеа вовесната песна од „Малата сирена“ и ги воодушеви сите со снимката.

Погледнете:

Останати вести од Радио Милева