Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ во секси бела комбинација се појави на фестивалот „Влез“, а еве кој и правеше друштво

Анастасија Ражнатовиќ во секси бела комбинација се појави на фестивалот „Влез“, а еве кој и правеше друштво
фото: Никола томиќ

Анастасија Ражнатовиќ синоќа се појави на фестивалот „Влез“

Таа на ова музичко случување се појави во друштво на нејзините пријателки со кои се сместила во ВИП ложата од каде што го очекувала настапот на Марија Шерифовиќ.

Таа за оваа прилика  одбрала бела секси комбинација во која ги покажа своите облини.

фото: никола томиќ

Со оглед на тоа што неодамна се врати од одмор, Анастасија во оваа комбинација го покажа и одличниот тен кој го добила на Миконос.

фото: Никола томиќ

Веруваме дека младата пејачка одлично си поминла, а на помладите момчиња погледот им бил свртен кон неа.

фото: Никол томиќ

Останати вести од Радио Милева