Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ вели дека личи на татка си, но еве што има да каже мама Цеца на тоа

Анастасија Ражнатовиќ вели дека личи на татка си, но еве што има да каже мама Цеца на тоа
фото:инстаграм/цеца

Анастасија Ражнатовиќ неодамна одговори на прашањата на своите обожаватели на својот Инстаграм профил, а еден од нив прашува дали повеќе личи на тато Жељко Ражнатовиќ Аркан или на мама Цеца.

“Мислењата се поделени, некој ми кажува дека јас изгледам како мама, некој како татко. Кога ќе се дотерам изгледам како мајка, но имам повеќе гени на тато. Ете, луѓето мислат дека сум ладна и недостижна , но не сум таква. И татко ми оставал таков впечаток “. одговори младата пејачка.

Цеца се согласи со нејзиниот одговор и го објави своето мислење на својот профил.

фото:инстаграм/цеца

“Што зборуваш? Иста јас!” напиша таа.

Останати вести од Радио Милева