Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ тајно ги фотографираше Вељко и Жељко – еве што прават (фото)

Анастасија Ражнатовиќ тајно ги фотографираше Вељко и Жељко – еве што прават (фото)
фото: е сток/марко родиќ/станислав

Во март оваа година, Цеца Ражнатовиќ првпат се реализираше во улогата на баба, а синот Вељко стана татко, додека пак младата пејачка Анастасија тетка.

Од тој момент тие уживаат во љубовта со наследникот, а на социјалните мрежи редовно објавуваат фотографии и покажуваат како се галат со малиот Жељко.

Овојпат, Анастасија го фотографираше Вељко како спие покрај наследникот, а во описот на фотографијата напиша:

„Најдобар татко“.

фото: Инстаграм

Останати вести од Радио Милева