Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ како да заборави дека се снима – запеа во маичка за спиење и без градник (фото)

Анастасија Ражнатовиќ како да заборави дека се снима – запеа во маичка за спиење и без градник (фото)

Овој месец ноември од 2018 година семејството Ражнатовиќ ќе го памети по свршувачката на Вељко кој во домот им донесе снаа.

Расположението се уште ја држи Анастасија Ражантовиќ која реши да им запее на своите обожаватели и следбеници на социјалната мрежа Инстаграм.

 

View this post on Instagram

 

One day baby we’ll be old 🍭

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on


„Совшен пар“ беше песната која одлучи да ја запее, но она на кое и не баш посвети внимание овој пат беше нејзиниот изглед.

Имено, таа се снимаше облечена во едноставна маичка како за спиење, а под истата нема ниту градник.

Така слободна, Анастасија го извади максимумот од својот вокал, а пак оние кои погледнаа беа почестени и со нешто повеќе.

фото:инстаграм