Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ како барбика: Наследничката на Цеца излезе во град со пријателките, а сите погледни беа вперени кон неа (фото)

Анастасија Ражнатовиќ како барбика: Наследничката на Цеца излезе во град со пријателките, а сите погледни беа вперени кон неа (фото)
фото:анастасија ражнатовиќ/инстаграм

Анастасија Ражнатовиќ слободно може да се каже дека е најекспонираната од децата на познатите. Особено откако и таа стана дел од естрадата, Анастасија не престанува да се снима и фотографира со мобилниот, како буквално никогаш да не и досадува.

Овој пат се појави на една забава со пријателките, а таа буквално беше центарот на вниманието во секси стајлинг за кој српските медиуми кажаа дека изгледа како барбика.

Имено, таа носеше минијатурна розова чанта, розово сако и бел краток фустан.

Ражнатовиќ објави видео врцкајќи се пред огледалото, а коментарите само пристигнуваа на нејзина адреса.

Додека мајката се сонча во октомври на Кипар, ќерката води бурен ноќен живот.

Останати вести од Радио Милева