Радио Милева

Анастасија Ражнатовиќ ја смени фризурата, а и со ваква впечатлива промена погледот ќе ви бега кон нејзиното голо тело (фото)

Анастасија Ражнатовиќ ја смени фризурата, а и со ваква впечатлива промена погледот ќе ви бега кон нејзиното голо тело (фото)
фото:анастасија ражнатовиќ/инстаграм/принтскрин

Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на фолк ѕвездата Цеца, долго време негува иста фрузура, односно долга коса на која дополнително става екстензии.

Сега младата пејачка се одлучи за нешто поинаква нијанса, ја скрати должината и направи шишки.

Таа позираше во костим за капење, а сите ја опсипаа со комплименти и велат дека таа е како родена за „Чувари на плажата“.

 

View this post on Instagram

 

baywatch 🚩

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Инаку, Анастасија Ражнатовиќсе уште го комплетира својот деби албум, а досега објавените песни кои се дело на нашиот композитор Дарко Димитров, станаа хитови.