Радио Милева

Aнастасија Ражнатовиќ славеше роденден на Миконос: Со фотографија во минијатурно бикини ги запали социјалните мрежи (фото)

Aнастасија Ражнатовиќ славеше роденден на Миконос: Со фотографија во минијатурно бикини ги запали социјалните мрежи (фото)
фото: Никола Томиќ

Ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ вчера го прослави својот 21 роденден.

Младата пејачка која моментално ужива на грчкиот остров Миконос преку социјалните мрежи доби еден куп честитки, а таа на своите фанови и следбеници исто така им се заблагодари преку Инстаграм.

„Ви благодарам на честитките. Многу сум благодарна што ве имам и што секојдневно ме подржувате и секогаш покажувате љубов кон мене. Не можам на сите поедничено да одговрам бидејќи ве има премногу. Ви благодарам“ напиша Анастасија.

фото: Принтскрин/инстаграм/анастасијаражнатовиќ

Покрај честитките Ражнатовиќ објави и секси фотографии во минијатурно бикини, па освен честитки доби и комплименти за нејзиниот изглед.

фото: Принтскрин/инстаграм/анастасијаражнатовиќ

Цеца со емотивна порака и го честиташе роденденот на својата ќерка.

Таа објави фотографија од Анастасија кога била мала, а во описот напиша:

„Мојата кралица денес наполни 21 година“, напиша Цеца.

фото: принтскрин/инстаграм/цецаражнатовиќ

Останати вести од Радио Милева